Artık Onlar Fenomen!


Çilek Kokusu ekibi büyük bir iş başardı, çarşamba günlerinin artık vazgeçilmezi olacağını rating sıralamasında liderliğe ortak olarak, ilk başlangıçında rakiplerine büyük göz dağı vermiştir. Aslı, Volkan ve Burak, bu üçlü şimdikten fenomen karakterler haline gelerek, dün ki bölümün ardından oyuncularımızın ilginin inanılmaz olduğunu, sevinçlerini kelimelerle anlatamayıp, güzel günlerin hepimizi beklediğini söylediler. Aslında burada bir gizli mesaj vardı, demek ki gelecek haftalar için dizimizin gelişmelerinde daha önemli olaylara yer verilecek, 1.bölüm buzdağının, sadece görünmeyen kısmıydı.

Rating sıralaması ise beklediğimiz sonuçlar gelerek, kesin gözüyle baktığımız lliderlik koltuğunu en yakın rakibi ile paylaşırken, izlenme oranlarını diğer kanalların projelerine göre değerlendirdiğimiz de Çilek Kokusu izle onlara göre daha iyi bir oran olduğunu görmekteyiz. 2. Sırada Rating: 4.31, Share:12.57 bizi bunları yaşatan, sayın seyircilere de, ekibe de sevgilerimizi yolluyoruz. Unutmayın ki ilk bölüm sadece karakterlerin oturma aşamasını ele almıştır, en iyisinden ikinci bölümü daha çok seveceğinizi umarıyoruz.

Çilek Kokusu 2.Bölüm Resimleri

One thought on “Artık Onlar Fenomen!

  1. Adsız

    hic biriniz guzel soylemediniz.bu dizi bu gune kadar gorduyum en guzel dizi.her kese kendilerine uygun bir rol vermisler.bu dizi beni cok aglatiyor ve cok gulduruyor.onlara iyi eylenceler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir