Çarşamba’nin Lideri Çilek Kokusu Olacak!

Aslında daha çok cuma gününün hayalini kurduğumuz Medcezir’in de, yerini alabileceğini de düşünsekte Star, bunu Çilek Kokusu izle risk etmeyerek, daha çok izlenebilirliğini sağlayacak gün araştırmasına düşerek en son kararı Çarşamba olarak kılmıştır. Bunun nedeni ise büyük emeğin, maliyetin ortada döndüğü projelerini rating’e kurban etmeyerek, en azından devamlılığını sağlayacak biçimde izlenebilirliği eğer ki oluşursa buna değer olduğunu düşünerek, belki de senaryo genişliği sağlanarak bir kaç sezon sürüp, fenomen haline gelebilme potansiyelini de düşünmek gerekiyor.

Çarşamba gününün Rating Sıralamasının dizimizin lehine sonuçlanması bizim de büyük çaba sarf etmemiz gerekiyor. Tabi ki bunda zorunlu olmasakta, eğer ki diziyi sevipte, bu eylemi yapmazsanız ise gelecek seneye bu sezon içinde final yapılır ve hafızalara kazınarak sadece sosyal medyadan isyan ederiz. Bunun senaryosunu yüzlerce defa yaşamışızdır. Onun için önlemimizi erkenden alıp, napıyoruz sadece yapımcılarımızın reklamlarıyla yetinmeyip, biz de arkadaşlarımızı, ailemizi uyararak artık Çarşamba günü Çilek Kokusu Dizisi için onları ikna etmek, kalıyor.

Dizimizin tarihi ve günü kararı hakkında ne kadar artı ve eksi yönleri olarak etkileyebileceğini yazılarınıza dökebilir, takip edenlerimizin her zaman duygularına değer verip, okuyup, cevaplandırmak için sabırsızlandığımızı unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir