Çilek Kokusu 1.Bölüm 24 Haziran Çarşamba

Farklı konumda, yaşantıya sahip olan aslında kendilerini tamamlayan Çilek Kokusu 1.Bölüm’da gelişmelerden önce iki farklı hayat göreceksiniz, başrolerinde Aslı ve Burak, olurken birisi ailesinin geçinmesinde katkı payında bulunmak için pastahanede çıraklık yaparak, arkadaşı ile beraber ayak işlerine koşarak çalışmaya çalışan Aslı, diğer yanda en büyük derdi Babasının, şımarıklığına karşılık Amerika, seyahatına onay vermemesi, Bodrum’da aldığı yeni otel’in yöneticiliğini yaparak çalışmak zorunda kalmış birisidir. Kim bilebilirdi ki bu ikili Bodrum’un, altına, üstüne getirip aşk’a yakınlaşacaklarını.

Çilek Kokusu 1.Bölüm Özeti

Aslı, her zaman ki gibi pastahaneden gelen, pasta siparişini müşteriye götürmek üzeri yol almıştır. O sırada kafası bozuk olan hızlı sürücüyü fark etmeden, altında kalacaktı. O sırada ise pasta hava da uçup, yüzüne düşmüştü. Bu onun işinin sonunu getireceğini bildiğinden dolayı Burak’a, saldırır az önüne bak diyerek, sinirini atmaya çalışırken ukala bir tavır ile karşılaşarak parası neyse veririm demesi, onu daha çok deli etmişti ve parasını suratına vurmuştu. İşte bu ikili bir daha nereden karşılaşacaklarını tahmin edebilirlerdi ki? Aslı, patronu tarafından kovulur. Gonca’da, ona bir teklif sunarak Bodrum’da, hem çalışma ve eğlenme fırsatı sunacaktır. Ailesinden izin koparan ikili Bodrum’un, yolunu tutar ve aynı çalıştığı otel’de ise Burak’la, karşılaşacaktır. Tesadüfler dolu bu karşılaşmalarda, yazı beraber geçirmek zorunda kalırlarken hep kader onların yolunu birleştirecektir.

Çilek kokusu izle karakterlerimizin ilk bölümde ki hikayesinde Bodrum’a, yerleşmelerini ve beraberinde tanışma konusunu ele alacaktır. İyi seyirler, diliyoruz.

2 thoughts on “Çilek Kokusu 1.Bölüm 24 Haziran Çarşamba

  1. Adsız

    volkan ile burak arasında kararsız kaldım ama bence volkanla aslı sevgili olmalı çünkü volkan duygularına yenik düşüyor ancak burak çağlayı da aldattığı gibi hiç takmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir