Aslı, Güzelliği ile Büyüledi!

Burak ile yaşadığı otel’e geri dönmek için uzun macerasında, kız arkadaşını kandırmak için, başka birisiyle olan sevgili oyununu ”Çilek Kokusu” kabul etmek zorunda kalmıştır. Böylelikle işini de geri alarak, en çok Gonca’yı, sevindireceği için kabulleniyordu. Son aşama artık Volkan’ın, yanına daha çok yakışarak, ilişkileri gerçekci olması için şık elbiseler, takılar giymesi şarttı. Burak, bunu da sağlayarak kendi zevkine göre belirlediği giysileri aldırarak, artık ikiliyi tanışma fasılı gelmiştir.

Volkan ve Burak Aslı'yı Görünce

Sevgili oyunun gerçekciliği için bir de çevresinde ki insanlara da sevgili olarak tanıştırmak zorunda kalacaklardır. En başta kardeşi öğrenerek çok şaşırsa da, bir yandan abisinin uzun süreli bir ilişkiye bağılı kalması ardından, yeni bir defter açmasına da çok sevinmiştir. Herkes Aslı’yı, merak etmeye başlıyorken, üstüne de büyük bir sorumluluk verilmiştir.

”Çilek Kokusu izle’‘ büyük buluşma gerçekleşirken, herkesin suratı düşmüş bir biçimde bu oyuna nerden bulaştım ifadesi varken. Aslı’nın, şık elbiseler içinde, makyajıyla resmen onları görünüşü ile büyüleyerek, surat ifadelerinden, ne kadar çok beğenerek, şaşırdıklarını da anlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir