Çilek Kokusu 3.Bölüm Fragmanı

Fragman Durumu: Çilek Kokusu 3.Bölüm Yeni fragmanı yayınlandı. Tekne de mahsur kalan Burak ve Aslı, tartışmaların sonuçunda yakınlaşıyorlar.  8 Temmuz’da yaşanacak olaylar hakkında yorumlarınızı merakla beklemekteyiz.
Çilek Kokusu 3.Bölüm Fragman Dizi bitimi ardından en kısa zamanda yayınlanıcaktır, bekleyişte kalınız. Çağla’nın, geri dönüşü ayrı bir nefes getirirken, Burağı daha fazla çileden çıkartmaya başlayacağı Çilek Kokusu 3.Bölüm Fragmanı sunulacaktır. Bekleyiş sürerken, zaman kaybetmeden 8 Temmuz olayların gelişmesine fikirlerimizi iletişime geçirerek, herkesin neler beklediklerini, tahminlerini ortaya dökelim.

Çilek Kokusu 3.Bölüm Fragmanı Artık izliyebilirsiniz, Üstelik Düşüncelerinizi de En altaki Yorum Panelinden Dizi hakkında Olumlu, olumsuz eleştirilerinizi yazabilirsiniz.

Çilek Kokusu 3.Bölüm 2.Fragmanı’da yayınlanmıştır.
Öncelikle bu hafta’nın sonunda beklenen yakınlaşma Burak ve Aslı, adına gelişecektir. Hani o biraz yakınlaştıklarında gözlerinin içlerine bakışıp, resmen büyüleniyorlar ya bunu sık yaşayacaklardır. Volkan, tarafından ise Burak, yüzünden söylediği yalanların zorunluluğundan artık bıkar olmuştur. Son olarak ise Bodrum’a, ”Çilek Kokusu” sürpriz bir aile ferdinden birisinin ziyareti bizimkileri biraz telaşlandıracaktır. Burak, babasından artık bulunduğu durumdan kurtarması ve onu affetmesi için halen elinden geleni yapmaya çalışsa da, artık sorumluluğuna biraz daha alışmaya başlayacaktır.

6 thoughts on “Çilek Kokusu 3.Bölüm Fragmanı

  1. Adsız

    Videonun en basinda,'nerde kaldi kiz arkadasin' lafindan once burakla asli yolda yuruyor ve burak sarki okuyor.lutfen,o sarkinin ismini soylermisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir