Çilek Kokusu 4.Bölüm (15 Temmuz Çarşamba)

Volkan, Gerçekleri Herkese Anlatmaya karar verir.

Burak, bir anlık Aslı’nın zaafından yararlanarak, istemdışı öpmüştü. Bunu yapabildiğine inanamayan Aslı, Çilek Kokusu 4.Bölüm sinirini asabi davranışları ile göstermeye çalışsada bir kere yaşanmıştı.  Bu kozu elinde tutan Burak, sürekli utandırıp ve sinir etmeye çalışacaktır. Volkan, ile oyununa artık başlarken kardeşi, Çağla, ile tanışıp gerçekci olmak için elinden geleni yaparken, hayaline her geçen gün bir adım daha yaklaştığı hissiyatını kazanacaktır. Volkan’ın, samimi tavırlarından da etkilenerek alıştığı anda, ani bir karar veren Volkan, herkese gerçeği açıklayıp, oyuna son verip, Burak’ın da bir daha onu zor durumda bırakmaması için elinden gelen sözü verecektir.

Aslı, için tam anlamıyla Bodrum, çalışmaya geldikleri andan itibaren yaşadığı onca olumsuzluğa rağmen, bitiren noktayı Volkan,  aşkını kazanamıyacağı andan itibaren başlamıştı. Çilek Kokusu izle annesinden haber alarak, zor durumda olduğunu öğrenip temelli İstanbul’a, dönme kararı alarak, Bodrum’a da, böylelikle sonsuza kadar veda edecektir.

Bolca bizi sürprizlerin beklediği Çilek kokusu yeni bölümü Sinan, Elçin’in, gizli aşklarının ifşası.  Erdem, Çağla’nın, yakışmaları ardından Çağla da, yanlış anlamadan dolayı yaşadığı hayal kırıklığı. Aslı, İstanbul’a gidişinde onu bekleyen büyük tesadüf, artık kaderini kabullenmesi gerektiği Burak, gerçeği ile karşılaşacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir