Çilek Kokusu 5.Bölüm 2.Fragmanı

Burak ve Aslı Pek güzeller.Başlığımızın içeriğini sunmadan önce Bugünün bütün İslâm âleminin adına önemli gün olarak. Ramazan Bayramınızı ”Çilek Kokusu” Fan editörlerince kutluyoruz. Sayın ekibimizede ayrıca sevgiler, saygılar gönderirken 5.Bölüm 2.Fragmanı sunulup, en sevdiğimiz yönleri insanları merakta bırakmadan fragmanlarının, dizi gidişatında’da sahnelerini uzatmadan öz biçimde sunuşlarına dahada hayran kaldık. Çilek Kokusu projesi, Türkiye çapında dizi sektörüne ilham kaynağı olarak, başarılarıyla ders vermiştir.

Aslı, yeni yerleştikleri bir oda, göz küçük evlerine adapte olmaya çalışmaktadır. Tek düşüncesi sağlam iş bulup, annesine yardım ederek yeni hayatlarının kapılarını öncelikle taşınarak başlamak istiyor. Gonca’la, kaldığı kararla güçlü olacaklar, karşılarında ki engel ne olursa olsun, mücadele edeceklerdir. Burak’la, karşılaşmaları yine aksiliklerle başlıyor, köpeğini dışarda gezdirmeye çıkarken, elinden kaçırır Aslı’nın, peşine düşerek, kovalar. Çilek Kokusu izle karşılaştıklarında  Aslı: Artık bu bir kabus olmalı! Şaşkınlığını ifade eder. İşin enteresan tarafı’da bundan sonra aynı evdeler, ateş ve barut yan yana olaysız dururlar mı?
Editor Yorumu: Şuana kadar Fragmanlarında en eğlencesini, izlemiş bulunuyorum. Özellikle Burak’ın, son anlar’da Aslı’ya, bakışının değiştiğini, artık daha içten ve samimi gözüküyor. Siz Çilek Kokusu 5.Bölüm 2.Fragmanı için düşünceleriniz nelerdir, hadi yorum paneline! Çarşamba 20:00 Star’da ve Sosyal medya’da buluşuyoruz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir