Çilek Kokusu 5.Bölüm (22 Temmuz Çarşamba)

Çilek Kokusu 5.Bölüm Aslı Burak karşılaşmaları

Aslı, yeni hayatına elinden geldiğince adapte olmaya çalışıyor. Çilek Kokusu zorlu sınavdan geçerken, arkadaşının motivesi’le bir yerden başlama kararı alır, ilk olayı sağlam iş bularak, sevdiği meslekte kendisini geliştirmek olacaktır. İş arama aşamasına girerek, kendisine uygun, düzgün insanlarla çalışmak için mücadele verecektir.

Burak, İstanbul’a dönüşüyle sonunda omuzlarında büyük yükün kalktığınıda hisseder. Tek sorunu artık eskisi kadar özgür olamıyacaktır, babasının kontrolu altında hareket etmek zorundadır. Köpeğini gezidrmeye çıkarttığında, elinden kaçırarak kızın tekini kovalayışını izler, olay yerine geldiğinde karşısında Aslı, bulur ikiside ağızı açık şekilde siz burada mı oturuyorsunuz, sorusuyla aynı yerde oturacaklarını öğrenirler. Aslı, için ev meselesi iyicene bunaltıcı hal almaya başlarken, daha çok hırslanacaktır.

Volkan, Aslı’nın, durumunu öğrenerek iyilik yapmak amaçıyla kendisinin ayarladığı iş teklifinde bulanacaktır. Çevresinde insanlardan Aslı, adına duyduğu olumlu yorumlar bir adım Volkan’ı, yakınlaştıracaktır. Böylelikle Aslı’da, sağlam yerde iş sahibi olacaktır. Çilek Kokusu izle Erdem’de, Gonca’nın, terk edişine dayanamayarak İstanbul’a, yerleşecek, tekrar onu kazanmak için elinden geleni yapmaya hazır olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir