Çilek Kokusu Dünya Gündemine Oturdu!

Çilek Kokusu Ekibi Selfie

İnanılmaz bir ilgi gören 8 Temmuz gününde, 20:30’dan sonra başlayan Çilek Kokusu bütün gündemi sarsarak, kendi farkını ortaya koydu. Belirlenen ilk öpücük tagımızı sosyal medya aracılığı ile yorumları sunulması yönünde ekibimiz belirlemiştir.  Öncelikle giriş sahnesinde direk Türkiye gündeminde yerini alırken, ta ki gelişmeye kadar büyük bir patlama yaşayarak, Aslı ve Burak’ın, kaçma macerasında ki olaylarına birden bire binlerce mesaj yağmuru gelerek Türkiye’ye, sığmayarak bu sefer de Dünya’da, yerini zorlayarak adını duyurmayı başarmıştır. Bu kesinlikle büyük bir başarı olurken, Çilek Kokusu’nu dünya’ya duyurma fırsatını el birliği ile de sağlamış olduk.

Yusuf Çim’i, ele almak istiyoruz, resmen Çilek Kokusu Oyuncularında en büyük yolu alarak, ilk bölümünde ki yeterli görülmeyen performansı eleştirilerine sert cevap verirken, artık oyunculuğunun göze batmasını sağlaması eleştirmenleri de şaşırtmıştır.  Önce de belirttiğimizi hatırlıyoruz, ilk bölümler sadece dizimizin olan görülmeyen yüzünün küçük bir kısmıdır, daha sizi çok eğleneceğiniz, gerektiğinde duygulanacağınız, aşkın güzel hali bekliyor olacaktır.

Çilek Kokusu 3.Bölüm 8 Temmuz Rating Sonuçlarında Kaçıncı Oldu?

Türkiye dizilerinin, yeni başlangıç göstermiş olan projelerde, şuan ki zamana dek dizi sektörünün en iyi oran’a sahip olan proje olmuştur. Total; 1.Sırada RTG:6.96, Share:24.42, özeti de arkasından, en yakın rakibi ile neredeyse iki katı bir oran farkla lider olması büyük bir başarı değil de nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir