Çilek Kokusu Oyuncuları

Çilek Kokusu oyuncuları, konuk oyuncu desteği ve yeni oyuncular ile beraber durumu düzenlenmeye devam edicektir.

Günümüzün genç popüler oyuncuları kadrosu ön planda olan Çilek Kokusu dizisi özellikle başrol oyuncusuna büyük bir önem verilmektedir. Bu farklı olan gold yapım öncelikle Demet Özdemir ismini dizi tanıtımını sağlayarak önemli bir dikkat çekmeyi başardı. Zaten Gold Yapım kendini ispatlamış, stratejik fikirleri ile ayrı bir nefes kazandırıp, dizi sektörünün günümüzde bir çok başarılı dizi kazandıran ünlü yapımcılarındandır.

Çilek Kokuyu Dizisi Oyuncu kadrosu

Demet Özdemir: Aslı karakteri, ile Çilek Kokusu’nun esas kızımız. Pastahane de çıraklık yapmaktadır, kendi suçu olmadan işten kovulmak zorunda kalmıştır. Arkadaşıyla beraber Bodrum, macerasına açılacaklardır.

Yusuf Çim: Burak Karakteri, Babası tarafından zengin bir aileye sahiptir. Eğlenceye önem verir. Sevgilisi ile Amerika Seyahatine çıkacakken, bir gün öncesinde Bar’da, olaylı ayrılması gazetelere manşet olup, babası sinirlenip Bodrum’da ki otellerinde çalışmak zorunda bırakacaktır.

Mert Ekin Daymaz: Volkan Karakteri, Efendi, ağır başlı, konuşmasını bilen birisidir. Zengin ailenin, en başarılı iş adamıdır. Volkan, Burak’a sahip çıkmak için onda Bodrum’da çalışacaktır.

Zeynep Tuğçe Bayat: Gonca Karakteri, Aslı’nın en iyi arkadaşıdır. Sırf o işten kovulduğu için onda istifasını vermiştir. Bodrum, teklifini o aslıya sunacaktır.

Mahir Günşıray: Nihat karakteri; Burak’ın, babasıdır. Burak’a, çok gıcıktır, çünkü onun şımarık hallerine asla dayanamaz ama, dersini vermek ve adam etmek için Bodrum’da ki, otelin yöneticiliğini yaptırtmak zorunda bırakacaktır.

Mine Tugay: Elçin Karakteri; Sevimli,  Sinan’ın da, sevgilisidir.

Daha başlamadan hayran kitlesine  referans olduğu açıkça belli olup, belki siz takip edenleri daha çok etkileyecek, beklentileriniz de üst safada tutacaksınız. Hayal kırıklığına uğramıyacak bir proje başlarken en önemli kararlardan bir tanesi ise tabi ki Özdemir’e, partlernik edecek olan iki erkek oyuncudur. Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz isimleri size de tanıdık gelmedi mi? İkisi de Türkiye, yakışıklısı ve bir aradalar!
Çilek Kokusu Oyuncu kadrosu ise böylelikle daha büyük ilgiye uğrarken, şaşırmakta elde değil, kalitesinde kesinlikle şüphesiz olup, yaz dizileri arasında en büyük ilgiye maruz kalacak gibi duruyor. Mine Tugay’ın da, katılması ile beraber ana karakterleri tamamiyle belli olmuş olup, oyuncular bir araya getirilip, özel toplantı ile dizi gidişatı tartışılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir