Kader Onları Ayırmıyor!

Çilek Kokusu izle Volkan, Burak’ın son davranışlarına iyicene sinir olarak, onun için oynadıkları oyuna son verecektir. bu durum en çok Aslı’yı, kırarken aslında onun iyiliği için yaptığını sansa da, kalbini paramparça etmişti. Bodrum’a, geldiği andan itibaren yaşadığı en mutlu dakikaları platonik aşkıyla beraber geçirirken, tam da umutunu bağlamış, hatta kardeşinin gözüne bile girmeyi başarmıştı. Herkes onları yakıştırırken, hayaller içinde anı yaşamaya çalışıyordu. Birden Volkan, ani karar alarak gerçeği açıklama konusunda Aslı’yı, bilgilendirmişti, bunda yıkışı olmuştur.

Aslı, Bodrum'u Terk Ediyor

Annesinin de İstanbul’da, zor durumda kalarak, ev sahibinin talimatı ile evlerini terk etmek zorunda kalmıştır. Ne kadar ev aramaya çalışsa da bir türlü bulamadı, üstelik tek başına mücadelesinden iyicene yorgun düşerek, kızını çağırmaya karar verir. Aslı, annesi’nin yaşadığı durumlar öğrenince bir an evvel hazırlanarak İstanbul’un, yolunu tutacaktır.

Geri dönüşünde Emel, üzüntülü bir şekilde tek çareyi çalıştığı zengin evin sahiplerinin yardımı ile onlar için ayırdığı müştemilatta kalacaklardır. Aslı, başkasının evlerinde yapamıyacağını düşüncese de pek seçim yapma lüksü olmadan zorunlu olarak, onda gitmek zorunda kalacaktır. Yerleşecekleri müştemilatın sahipleri Burak, olduğunu öğrenip, ikili karşı karşıya gelince olayların nasıl gelişeceği heyecanla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir