Çilek Kokusu 19.Bölüm 30Ekim

Çilek Kokusu Çağla harekete geçiyor

Volkan, Gonca’nın, konuşmasında şahit olduklarıyla Aslı’nın, elini tutarak neredeyse ilan-ı Aşk etmek üzerideydi. Çilek Kokusu Burak, tesadüf pastaneye gitmeyi planlamış, sevgilisinin elinden tutan kuzenine sert cevap yapıştırarak, elini bırakması yönünden uyarmıştır. Aslı’da, haliyle sevgilisinin yanına geçerek Volkan, sonunda anlayacağını anlar, ama artık Aslı, karşı sahiplenme duygusu da artacaktır. İlk onun sahip, kendisine ait hissine kapılarak elinden alacağını, tekrar kalbini kazanmanın yolunu kolayca elde edebileceği ümitine de kapılmıştır.

Çağla ve Gani, tarafında uslu durmayacak sorunlu çift haline gelmişlerdir, aralarında resmen su sızmayarak bütün enerjilerini, nefret dolu duygularını çiftimiz üzerinde kötülükler kurmaya çalışarak atacaklardır. İkisi de birbirlerini ikna ederlerken farklı kişilerin canını yakmak istiyorlar, ama tekininkinde başarırlarsa Aslı veya Burak’ın da, beraber mutsuz olacaklardır. Planın başında Çağla, olurken, ama öncesinde Elçin’in, ona tasarımı çaldığı yönünden iyi ders verererek iyicene sarsılacaktır.

Burak, arkadaşlarını toplayarak hep beraber Kamp’a, çıkma, doğayla biraz zaman geçirerek beraber streslerini atmaları yönünden dahice fikir vermiştir. Gonca ile Erdem, dünden razıymış gibi kabullenirler, geceyi beraber geçirecekleri ormanda güvenli yer bulurlar. Burada yaşayacakları erkeklerin pek hoşuna gitmese de romantik, eğlence ve haliyle romantik ortamların Çilek Kokusu Dizisi ardı arkası kesilmeyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir