Çilek Kokusu Ne Zaman Başlıyor?

Çilek Kokusu günün değişikliği yapıldı, normalde Çarşambaların lideri olmasına rağmen, kanalın insifiyatı, aldığı kararıyla Çilek Kokusu Ne zaman olacağına dair, bundan böylece her günümüz 17.Bölüm’!le Cumartesi olacaktır.

Mayıs’ın 2’in de çekimlere start verileceği alt yapı oluşturma aşamasına girildikten sonra ”Çilek Kokusu” her şey hazırlanıp, işleve geçtikten sonra artık büyük bir kısımı tamamlanmış olup, büyük ihtimal çekimler başlama ardından 1 ay veya daha kısa bir süre içinde Star tv’de buluşacaktır.  Haziran’ın başlarına doğru büyük ihtimal bomba gibi etki bırakacak bir şekilde sağlam kurgulu, kaliteli bir proje ile karşı karşıyayız. Gençlik dizilerin günümüz de daha çok komedi tarafı ve eğlenceliyle karışık daha çok ilgi gördüğünü fark etmiştik. Artık bu rutin kurguyu bırakıp, kendisine özgü bir konulu duygu yüklü bir diziye hazır olunuz. Öncelikle hepimize ifade edebilecek, gerçek hayatta ki olayları acısıyla, gerçeğiyle yüzünüze vurarak etkileyecektir.

Çilek Kokusu Ne Zaman başlayacak ve hangi gün olacaktır? Gün olarak şuan ne karar verileceği aslında teori olarak tahmin edemiyoruz. Çünkü zamanı olarak bir sezonun ara verilişi veya bitilişine denk geliyor. Bir çok dizi zaten kanalımızın açıkladığına göre son bulunacaktır. Ondan ötürü biraz karışık olup, zaten yazın olduğundan dolayı pek problem olmayacağına 7 günün her hangibi birinde lider olabilecek kapasite de bir dizinin doğuşuna tanıklık ediyoruz.

Tarihimiz belirlendi! Çilek Kokusu 24 Haziran Çarşamba günü başlayacaktır.

5 thoughts on “Çilek Kokusu Ne Zaman Başlıyor?

  1. Adsız

    ya iliski durumu karisik dizisi 2 tanitimi yok tarihi benillendi cilek kokusu once fragmani basladi ama siz benilleyemediniz bunu yapmayin ama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir