Çilek Kokusu Yeni Günü

Televizyon dünyasına yeni yayın dönemi başlanırken, epey yayına devam eden dizilerin gün değiştirdiğini gözlemledik. Çilek Kokusu bunların arasına katılarak, Star Tv yeni projesinin günü olarak belirlenen Çarşambadan dolayı, dizimizin gününün değişim kararı onlarca yöneticinin katıldığı toplantı sonuçunda değişime karar kılınmıştır. 7 Ekim Çarşamba rutin yayını koruyacağı dizimizin, gelecek hafta da Cumartesi Günü bölümüyle ekranlara gelecektir.

Bunda haliyle Çilek Kokusu 17.Bölüm fragmanı bir ihtimal geç yayınlanmasına da sebep olabilir, ama kesin sonuç çıkarılmamaktadır. Cumartesi incelediğimizde aslında genel kitletimizin genç insanlardan oluşmasından, tatil gününe denk gelerek aslında kitlesi artabileceği, izlenim oranlarına olumlu yansıyabileceğinin düşüncesindeyim. Siz Çilek kokusu yeni günü hakkında düşünceleriniz, yorumlara!

2 thoughts on “Çilek Kokusu Yeni Günü

  1. Unknown

    Çilek Kokusu gibi oldukça genç izleyici kitlesine sahip bir dizinin, yeni gününün cumartesi olması çok yerinde bir karar bence. Çünkü hafta içinde ödev hazırlığı, ertesi gün okul olduğu için erken yatma zorunluluğu derken, yazın rahat izlenebilen diziyi, bu kitlenin izlemesi zorlaştı. Bu değişim mutluluk verici.

  2. Unknown

    Tabiki oncelikle hangi gun olursa olsun izlemeye devam edecegiz cok basarili bir dizi ve ayni sirada benim morelimi yukselten ve gulduren bit dizi basarilar diliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir