Çilek Kokusu 22.Bölüm Fragmanı 21 Kasım Cumartesi

Burak’tan, hızlandırılmış evlilik planları, şimdilik teklife yoğunlaşırken o yüzünde ki olayın tebessümü, heyecanı resmen yansıyarak Çilek Kokusu 22.Bölüm Fragman bununla nasıl başa çıkabilecekleri olayları da aralanacaktır. Başak’la, Aslı’nın iş birliği düşüncesine kapılan Nihat, oğullunu uyararak akıllını çelmeye çalışmıştır. Elinde ki fotoğraflarla bunu ispatlayacağını imkansız olarak nitelendirse de, bunu araştırmak zorunda kalarak herkese Aslı, gerçek yüzünü gösterecektir.

Başak, ev bulmak adına Aslı, yardım etmesi pahallıya patlayacaktır. Burak, ikisinin iletişimde olduğunu fark edince Çilek Kokusu 22.bölüm fragmanı ile 21 Kasım Cumartesi olaylarında biraz şüpheye düşebilecektir. Gerçekleri sonunda araladığında ön yargılı düşüncelerinden pişmanlık duyarak, daha da çok evleneceği kadının Aslı, olacağından emindir. Artık ailesinin sözünü dinlemeyerek hareket ediyor ve Başak’ın, asıl sırları da ortaya çıkacaktır.

One thought on “Çilek Kokusu 22.Bölüm Fragmanı 21 Kasım Cumartesi

  1. GkyGkcmn

     Saçma sapan bir eğlence yarışma programı için bu güzel dizinin katledilmesine yazık diyorum ki yerine koyduğunuz dizi hiç bir şekilde reyting yapmıyor bile kösem sultan dizisini kaldırın daha iyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir