Çilek Kokusu Oyuncusu Demet Özdemir

Genç bayan oyuncu Demet Özdemir, hızlı çıkış sürdürerek yer aldığı SBSV dizi ardından önünde durdurulamaz bir kariyer başlangıçı gözüktü. Çilek Kokusu ana karakteri olacaktır, olaylar onunla beraber gelişip bütün karakterlerin arasında ki tek birleşme bağı olup, iyi şeyler de, kötü olaylar da hep onun üzerinden gerçekleşecektir. Karakterinin en büyük özelliği güzelliği, içinde bir gram bile kötülük barınmayan temiz bir insan edası olacaktır. Zengin ve yakışıklı birisi ona aşık olduktan sonra bütün hayatı iniş ve çıkışlı gerçekleşirken aşkına sahip çıkmaya çalışırken, iyicene dibe batacağını ele alacaktır.  Sahip olduğu hayat yüzünden horlanacak, dışlanacam ama yine de pes etmeyecektir. Bir pastahane kurup, kendi pastalarını üretmek ise en büyük hayalidir. Karakterinin hikayesi aslında gayet açık bizce ona uyabilecek en doğru karar verilmiştir.

Özdemir, 26 Şubat 1992 doğmuş, genç bir oyuncumuz Koceli’de, dünyaya geldi. Oyuncu sektörün de kesinlikle şöyle bir şey vardır eğer ki bir oyuncu ilk dizisi ile göze çarpıp, ünlü olup, kariyeri bitmek bilmeyen bir hal alıyorsa onda büyük bir potansiyel olup, milyonlarca hayran sahibi olabiliyor. Çilek Kokusu izle oyuncusu da aynen bu şekilde kariyerine yer vererek ilk dizisi de öyle bir sevildi ki, aranan ve vazgeçilmeyen kişi olmayı başardı.

Çilek Kokusu Demet Özdemir Daha önce Yer Aldığı Projeler.

  • Sana Bir Sır Vereceğim ( Kendisini hala adından çok Aylin, diye biliyoruz. O bile bu kadar takip edebileceğini, kitleye hitap edebileceğini tahmin etmediği ve ünlü olduğu ilk projesidir. Her zaman sanırız ki onun için özel akalacak ve asla unutmayacaktır. )
  • Kurt Seyir Ve Şura ( İlk karakteri ardından kim bilebilirdi ki ünlü geçiti olan bir dizi de yer alacağı, ozmanlar bunun sadece bir hayal olduğunu sanıyordu.)
  • Tut Sözünü ( Demet, ilk projesi olup tabi ki son olmayacaktır )

Çilek Kokusu Dizisi Demet Özdemir Resimleri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir