Çilek Kokusu Oyuncusu Mine Tugay

Tugay,  aslında yüzü çok  görüldüğü itibaren unutulmayacak, özgü bir güzelliği olan daha çok tabi ki Medcezir’den, akıllarınıza gelecek olurken Çilek Kokusu ‘nun ana karakterlerin en sonuncusu oldu. Ona tabi ki en çok kültürel, zengin, bir o kadar da hanfendi bir karakter daha çok sizce oturmuyor mu? Bu role yakışan genç görünüşlü  sayılı isimlerden olduğunu farkındayız. Aynen bu ışığı gören  Gold Film cast ekibi bu özellikler de birisine ihtiyaç olduklarından dolayı son dizisi de karakteri ölerek ayrılan ve kariyerine de başarılı bir satır daha ekleyip, kendisini önemli, ünlü oyuncular arasına yazdırmıştır. Şuan bu sektörün kendi yıllarında en çıkış noktası olarak, bizce yeniden bir renk getirecek, hatta son projesinde ayrıldığı andan itibaren yokluğu fark edilen birisi olduğundan dolayı bunda başarılı bir oyuncu olduğunun en buyuk ıspati değil midir?

Tugay, 28 Temmuz 1978 yılında, bir Türkiye’ye, hizmet vermek için kendini adamış bir Subay’ın, kızı olarak doğdu.  Babasının işinden dolayı haliyle şehirden, şehire değişmek zorunda kalırlarken doğduğu andan, lise yıllarına kadar Konya’da ikamet ettiler. Tiyatro ile başladı macerasına, onda içinde oyunculuk tutkusuyla yanan bir insan olduğundan dolayı başarılı olmak için temelden sarıldı işine, başarılı da oldu, şaun önemli isimlerle eğitim yıllarında daha çalışma fırsatı olurken, bu güne kadar Çilek Kokusu Dizisi ne dayanan macerasında başarısı sadece en başından beri oyuncu olmak isteğidi.

Çilek Kokusu izle Mine Tugay Bulunduğu Projeler!

  • Adi Aşk Olsun ( Bu mini dizi ile hayatımıza başrol olarak adım atmıştı. Güzelliği öncelikle tv ekranlarında önemli bir uyum sağlarken, bir çok proje de yer alırken hep bu dizi ile anılmıştır. )
  • Sınıf 
  • Öyle Geçer Bir Zaman Ki ( Bir karakterin üstüne katılmasına rağmen hiç aratmamayı başarmıştır. )
  • Behzat Ç.
  • Medecezir

Çilek Kokusu  Mine Tugay Resimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir