Çilek Kokusu Oyuncusu Murat Başoğlu

İtiraf edelim ki günümüz de pek sunuculara ilgi gelmiyor ama, Çilek Kokusu ne öyle bir isim geliyor ki, sunuculuğu ile ünlü olmayı başarmış, hatta herkes onu o programıyla adını anıp büyük bir başarı yakalamıştır. Tabi ki bu karizmatik Murat Başoğlu‘dan, başka birisi olamaz, bulunduğu sektörün en gelişme bölümün de olup, harikalar yaratan bu insan elinde bir çok marifette olup, nerdeyse televizyon ekranların bütün sektörlerin de adını, kimliğini ön plana çıkaracak kadar yer edinmiştir. Bir yandan ise atletik olup, vucüt çalışmalarından yanı sıra hayatının her gününü kendine geliştirmeyi adayan, ilham alınması gereken birisidir. Dizimiz de ise tabi ki sosyetik isimlerinden, bir iş adamını canlandıracaktır, ona da tabi ki en çok yakışacak makamda bir karakter verildiğini rahatlıkla tahmin edebiliriz.
Başoğlu, 23 Mart 1968, yılında yaşını şuan olarak göstermiyor bile, belki inanamazsınız. İzmir’de, dünyaya gelmiş olup, tam anlamıyla kendisini Türkiye’nin, en güzel memleketinden olduğunu yansıtmaktadır.  Çilek Kokusu izle nin nacizane kadrosunda yer alacağı ve rolünü kaldırabilecek birisi olduğundan dolayı kendimizi sizce de şanslı görmemeli miyiz? Nerdeyse bu sektörün bütün güzel insanları bizim dizimiz de yer alma mutluluğu.

Çilek Kokusu Murat Başoğlu Yer Aldığı bilinen Projeleri!

  • Bizim Mahalle ( Daha yeni olup, ilk sınavını verdiği zamanlardı biraz çekingenliği ile içinde ki oyuncu ateşi birleştiğin de ortaya kusursuz birisi olarak çıkmıştı ve tanınmasına sebep oldu. )
  • Zeybek Ateşi
  • Tatlı İntikam
  • Behzat Ç. ( Tekrar gündeme oturmasına Ercümentin, yakını olduğundan dolayı da ilk defa kötü rolde görmüştük. )
  • Senden Önce
  • Analı Oğullu

Çilek Kokusu Dizisi Murat Başoğlu Resimleri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir