Çilek Kokusu 2.Fragmanı

Aslında Haziran’in, ilk haftasında sunulacağı söylenen, ekibimizin Çilek Kokusu izle ikinci tanıtımını hazır olduğunu ama, yayınlanma tarihi farklı olsa da hayranların ilgisi, güzel yorumlarından daha fazla dayanamayıp, zamanından önce sunmaya karar verdiler. Demek ki neymiş; Bir kere daha yorumlarımızın önemini vurgulayarak, nasıl gidişata olumlu, olumsuz etkili olabileceğinin farkına varmamız gerekiyor. Şimdik biraz tanıtımımıza baktığımızda karakter analizi yapalım. Burak, anlaşılan biraz yaramazdır, zengin iş adamının oğulu olduğundan dolayı hal, hareketlerine dikkat ederek kamuoyundan da uzak durması gerektiğini, eğer ki kötü bir haber ile sunulursa sadece kendi adına değil, ailesinin de prestijini etkilemektedir. Bardakta ki taşıran son damlayı da bir gece deliler gibi eğlenmeye gittiği klupte olay çıkarır, ertesi gün manşet olarak, babasını oldukça kızdırır. Bunun artık son olduğunu, artık bir sorumluluk alarak gerçek erkek olma vakti geldiğini söyleyerek, Bodrum’da yeni açtıkları otel’in işletmesini ona verecektir.

Aslı, ise  kendi halinde pastahanede çalışan ailesine yardımcı olan küçük bir mahallenin kızıydı. Bir züppe ile kaza yolu ile tanışarak bünyesinde büyük bir etki bırakmıştır. Az kala arabasıyla onu ezecekken, üstüne bir de para kopartmak için önüne atladığını söylediğinde resmen deliye dönmüş, asla da akıllından çıkmayacak şekilde bünyesinde yer almıştır. Arkadaşının ısrarı ile de Bodrum’da, sezonluk çalışmak için ailesinden onay almasını ister, bu yazın onlar için çok eğlenceli, keyifli geçeceğini belirtirek hem de iyi para kazanacaklarını söyler, tam da buna ihtiyaçı vardı. Ailesine yalvararak Bodrum, macerasının yelkenlerini açar. İşte Çilek Kokusu Dizisi kahramanlarımızın otelimizde ki tesadüflerle buluşması böyle gerçekleşecektir.

Burak, otelin sahibi olarak, Aslı ise çalışanı düşünsenize Aslı, kısa süre de tanıdığı bu adamdan öylesine nefret ediyor ki, intikam ateşi ile tutuşurken bir de patronu çıkıyor. Eğlence, sürükleyicilik, daha sonrasında aşk göreceğimiz her türlüsünden duygu barındıran dizimizin Çilek Kokusu 2.tanıtımı ile baş başa bırakıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir