Çilek Kokusu Oyuncusu Anıl Çelik

Onu dizilerinden takip edenlerin ilk ifadesi çok tatlı bir oyuncu olduğu olmuştur. Anıl Çelik, başarılı üstelik eski bir isimdir, dizi sektöründe uzun süre üstelik önemli projelerde yer almıştır. Çilek Kokusu Dizisi rolünü kaptıktan sonra,  Aslı’nın, yakınlarında bulunan bir karaktere yön verecektir.  Bunda acaba ikilinin bir kardeş olabileceği akıllarımıza gelirken şuanlık tek bir ipucu edindiğimizi sıcak mahallemizde yer alacak herhan gibi birisi olabileceğini düşünüyoruz. Karakteri olarak fazla gururlu, özellikle zenginlerden asla haz etmez onun için Aslı’nın, Burak’a yakınlaşmasından her zaman endişe duyup, aralarında ki olaya müdahale edip, onları uzaklaştırmaya çalışacaktır. Kendisi iyi niyetini sonuna kadar yansıtıcak olup, maalesef ki insanların hep onlara karşı hor davrandıklarından dolayı çevresinde ki bütün insanlara ön yargılı olacaktır.

Çelik, 1 Ocak 1988 yılında, Ankara’da  dünyaya geldi. Goldmine Ajans gelişmesiyle işine devam ederken, bundan öncesinde Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü gerçek bir oyuncu olabilecek kapasiteye eriştikten sonra mezun oldu. Haliyle iş hevesi dikkatleri üstüne çekerek Çilek Kokusu izle önce yüzünü tanıyabileceğimiz kadar kariyer geçmişi olup, günümüzde asla unutmayacağımız bir çok dizi de rol aldı. Bunlar yan roller, ön planda da olsa kendisine özgün siması ile dikkat çeken bir isimdir.

Çilek Kokusu Anıl Çelik Eskiden Rol Aldığı Diziler!

  • Beşinci Boyut ( İzleyip hangimiz huzur bulmadık ki, bir çok ünlünün de yer aldığı kısa kesitlerle oluşan bu proje de yer almasından dolayı kitlesi olarak ondan daha çok gurur duyduk. )
  • Arka Sokaklar ( Konuk Oyuncu olarak katıldığı efsane dizi de ilk sezon yer almıştır.)
  • Kollama
  • Uuutulmaz (Belki de en uzun soluklu yer aldığı dizi.)
  • Salih Kuşu 
  • Kertenkele

Çilek Kokusu Dizisi Anıl Çelik Resimleri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir