Çilek Kokusu Oyuncusu Laçin Ceylan

Genç kadroya ne kadar sahip olsakta, bir kaç deneyimli oyuncu kesinlikle her diziye lazım. Çünkü gidişatta gerekirse tecrübelerini yansıtacak, bir şekilde diziye kendisi büyük katkı sağlarken, genç isimlere de yol gösterecek öneriler de bulunacaktır. Çilek Kokusu tam böyle bir isim yer alırken Laçin Ceylan, kadromuzda olup karakteri biraz bencil bir kişiliğe sahip olsa da göreceksiniz, çok seveceksiniz. Kesinlikle ilham alınması gereken bir isim özellikle ana karakterlerimizin daha yeni oyuncu sektöre giriş yaptıklarını, bir kaç proje içinde başka bir kariyer geçmişi olmadıklarını gözlemliyoruz. Onlar için bu tarz isimleri yakından takip etmek, örnek almak, muhabbet etme fırsatı  çok önemlidir. Ceylan Hanım, öncelikle Burak’ın, annesi olacak olan karaktere yön verecektir. Aile isimleri, kültürleri ve zenginlikleri tabi onun için her zaman ön planda olmuştur. Aslı, ile görüşmesine kesinlikle olumlu yönde bakmayıp, onları uzaklaştırmaya çalışacaktır.

Ceylan, 25 Kasım 1965 yılında, Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Hacettepe üniversitesini kazanıp, konservuatar bölümünden mezun oldu. Kendisi tam anlamıyla geçmişini eğer ki detaylı inceleme fırsatı bulursanız ne kadar emektar bir isim olduğunu bir kere daha görürsünüz. Çilek Kokusu izle önce kurduğu Bi tiyatro’yu, kurarak bir çok oyunu şahsen kendisi yönetmiştir. Böylesine başarı yakalaması hemde bayan haliyle, tekrar anlıyoruz neden ilham alınması gereken birisi olduğunu.

Laçin Ceylan’ın, Daha önce Oynadığı Tanınmış Diziler!

  • Kurşun Adres Sormaz ( Onun tanınmasını sağlayan belki de efsanevi bir film. Geçmişimizden, bugüne uzanan ve hala izlemek o zamanki aynı keyifi sunabilmektedir. )
  • Hatırla Sevgili
  • Gönül Çelen ( Aslında burada ki duyguda ki karakteri, biraz Çilek Kokusunda ki karakterine açıkca benzediğini büyük bir ipucu olduğunu unutmayın. )
  • Benim Hala Umudum Var

Çilek Kokusu Dizisi Laçin Ceylan Resimleri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir