Mine Tugay’a Nazar Değdi!

Kadroya katılması biraz şaşırtan, üstelik dizi gelişmesinde ki beklentilerinde çıtasını yükselten isimlerden birisi olan Mine Tugay, Çilek Kokusu izle dün itibari ile katılacağı çekimlere maalesef ki bir gün öncesinde yaşadığı talihsiz olayı artık nazar niteliğinde değerlendiriyoruz. Bisiklet sürerken, bileğini burktu, yürüyemez halde gelirken yine de iş aşkı böyle bir şey olsa gerek, acılar içinde set ekibine de katılarak biraz gözünden değerlendirdiğini, yalnız maalesef ki kamera karşısında yer alamadı.

Tugay’ın, dizimiz de canlandıracak olacağı karakterden bashetmeyi eksik etmeyelim. Ona yakışan en güzel rolde ki duygu kesinlikle güçlü yapısıyla, iyi bir bayan’a çok iyi oturabilen isimdir. Çilek Kokusu aynen böyle olup, karakterine hayran kalacağınız Burak ve Volkan’ın, en yakını saydıkları akrabalarıdır. İşleri onun tarafından yönetilen bir iş bayanı olacaktır. İyi kalbiyle, bulunduğu bütün ortamı ısıtan Burak’ın, Aslı ile olan yakınlaşmasını destekleyen tek isim olacaktır. Zira ailesi kesinlikle buna müsadesi olmayıp, aralarında ki zenginlik, kültürel farklardan ötürü ikiliyi aynı kategoriye koyamıyorlardı.

Kendisine acil şifalar dilerken, umarız ki en kısa süre de iyileşeceğini umuyoruz. Siz siz olun bisiklet kullanırken, biraz daha dikkatlı olmanız gerektiğini de unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir