Çilek Kokusu 2.Bölüm Fragmanı

Daha ilk bölümü ile sevgi dolu yorumlar maruz kalan Çilek Kokusu 2.Bölüm Fragmanı performansını ikiye katlıyacak olan, sahneleri ile bölümler arasında hepsinin ayrı bir güzelliğe sahip, vazgeçilmez olacaktır.  Bodrum, macerasında sadece karakterleri biraz daha yakından tanımamızı sağlamıştır. Karakterleri ise tam anlamıyla oturduğunda, dizinin kitlesi daha çok büyüceğinden, rating rekorunu ikiye katlayacağından eminiz. Son zamanlarda gözlemlediğimiz 2015 yaz sezonun en iyi başlangıçı olarak sosyal medyada açıklanmıştır.  Bu durum en başından takip edenler için kesinlikle gurur verici olmalıdır.

2.Bölümde ana temamız: Arkadaşlığın başlangıçı olacaktır. Burak, sürekli karşısına çıkan Aslı’da, özel bir olay olduğunun artık farkına varacaktır. Onunla tanışmak isteyip, göz göze baktığında ise etkilenmesini bir türlü çözememiştir, hoşuna da gitmese, içinde ona çeken resmen özel bir güç olduğunun farkına varacaktır. Aslı, ise Volkan’ın ona karşı kibar davranışı, konuşma tarzı öylesine hoşuna gitmiştir ki, neredeyse aşık oluverecekti. Çilek Kokusu 1 Temmuz yeni bölümünde farklı özellikle hayatlara sahip olan insanların, arkadaşlığına şahit olacağız.

Çilek Kokusu 2.Bölüm Fragmanı

Özeti: Aslı, başını belaya sokar. İlk defa eğlenmek için gittiği bar’da ona sarkan birisinin kafasında, şişe kırmıştır. Onun zor durumunu fark eden Burak, dayanamaz, kurtarmak için, beraber kaçarlar. Bu çiftimizin ilk önemli yakınlaşması olurken, en önemli başlangıçları olacaklardır. Arkadaş olmaya karar verirlerken, birbirleriyle karşılaşmalarına da şaşırmayarak, bu durumu kabulleneceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir