Çilek Kokusu 1 Temmuz Rating Başarısı

Çilek Kokusu 2.Bölüm RatingArtık gönül rahatlığı ile dizimize geniş çaplı, sizlerinde sosyal medya’da ki görüşlerinizi ele alarak Çilek Kokusu bir ve ikinci bölümünü ele alarak bir değerlendirme yapabiliriz. İkinci bölüm, kesinlikle başlangıçından daha çok sevilerek, özellikle Aslı ve Burak, ikilisine yoğunlaşmasıyla açıkca daha fazla sevildiğini gözlemiledik. Demek ki ekibimizin tek yapması gereken, bu ikiliye daha fazla olaylar ve sahneye katarak, bizimde istediğimizi verebilirler. 1 Temmuz Rating sıralamasına da yansırken bu durum, sıramız aynı ama, oranlarımızda epey bir artış olmuştur.

Professional ekibimizin başarısı olurken, izleyicinin ne istediklerini, bildiklerini göstererek işlerini ne kadar düzgün, ileri görüş sahibi olduğunu göstermektedir. Artık hem sektörünün, total’in Çarşamba günlerinin birincisi artık belli olurken, bütün karakterlerimizin oturması ile kalitenin, izlenebilir keyifliğin daha çok artacağını her farklı bölümde gözlemleyeceksiniz. Çilek Kokusu 1 Temmuz günü oranlarında: Genel olarak 2.Sırada Rating: %5.35 Share. %16.47 ve genel kitleye hitap ederek, özellikle ailelerimizin akşamlarına da neşe getirmiştir.

Fan okuyucularımız ise dizimizi daha çok sevmeniz, sürükleyiciliği artmasına en büyük etken sizce ne olabilirdi, yoksa aynen böyle devam mı etmeliler? Yorumlarınız tabi ki, en aşşağıda ki yorum kutusundan beklemeye devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir