Çilek Kokusu 4.Bölüm 2.Fragmanı

Çilek Kokusu Aslı Çaresiz

Büyük hayallerle geldiği Bodrum’da, hep bir aksilik, kazalar üst üste bırakmayan Aslı’yı, Çilek Kokusu 4.bölüm yeni fragmanı yaşadığı kötü olayları bir kenarı bırakıp, Volkan büyük bir umutu olmuştu. İlk öpücüğünü Burak’ın, boşluğundan yararlanıp öpmesi ile gerçekleşmişti. Çok kızgın olurken, gücü yetse bir kaşık su da boğabilirdi. Utançından da yerin dibine girerken, yüzünü dahi görmek istemeyecektir.

Volkan, ise madem bir oyuna giriştik en azından sevgili numarası yapacağı Aslı’yı, çok lezzetli pastalar yapma dışında başka özelliklerini de öğrenmeye çalışırken, ilgili davranacanktır. Bu davranışı da büyük ümit vererek, içi kıpır kıpır olmaya başlamıştı. Volkan, artık oyuna son verilmesi gerektiğini, daha fazla abartıya gerek kalmadığını herkese ayrıldığını söyleyerek bitirecektir. Aslı, için büyük bir hayal kırıklığı olurken resmen dünyası üzerine çökmüştü.

Çilek Kokusu izle annesinden haber gelerek, evden çıkartırıldığını öğrenince ilk işi İstanbul’a, geri dönüşü olacaktır. Bodrum’da, artık anlamlı gelmediğinden geri dönmeyi bir daha hiç düşünmeyecektir.  Evleri de olmadığına göre son çareleri annesinin çalıştığı zengin ailenin müştemilatında bir süre kalmak zorunda kalacaklardır. “Evin sahipleri de Burak ve ailesidir.”

Çilek Kokusu 4.Bölüm 2.Fragmanı an itibari ile Yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir