Çilek Kokusu 4.Bölüm Fragmanı

Çilek Kokusu 4.Bölüm Fragmanı özetinde: Burak, Aslı’yı öpmesi olay oluyor. Bir türlü akıllarından çıkartamazken, Volkan’da, artık Aslı’nın rahatsız olduğu düşüncesine kapılarak hem ayrılmaya karar veriyor, Burak’tan da uzak durması konusunda uyarıyor. 15 Temmuz’da yaşanacak olaylar hakkında yorumlarınızı merakla beklemekteyiz.
Çilek Kokusu 4.Bölüm Fragman
Çarşamba günün gündemini oluşturmaya devam eden 4.bölüm ile de, büyük rağbet görerek, gelişmelerine kapılıp, karakterlerimizin yaşadığı olaylardan eğlenmeye, mutlu olmaya devam edeceğiz. Bütün Türkiye, televizyon takip edenlerin büyük bölümünü kendisine bağlayarak, kendisininde en iyi rating oranını geçen ki bölümünde elde etmeyi başardı.

Çilek Kokusu 4.Bölüm Fragmanı paylaştık, artık izleyebileceksiniz. Paylaştığımıza göre, izleme ardından en alttaki yorum panelinden, oyuncularımız düşüncelerinizi yazmanızı beklemektedirler!

Çilek Kokusu 3.Bölüm için
Çilek Kokusu 4.Bölüm 2.Fragmanı da yayımlanmıştır.

Çilek Kokusu, 15 Temmuz günü akşamında bulaşacağımız yeni bölümüne, uzun bir süre olsa da fragmanı yayınlanmasını dört gözle beklemekteyiz. Burak, Aslı’dan ilk hoşlanacak kişi olacaktır. Ondan farklı olması, dobra, bir menfaat beklemeyen kişiliğine hayranlığı daha çok büyürken, en çokta, Aslı’yı gıcık etmeyi seviyordu. ”Çilek Kokusu izle” sinir etmekten zevk alırken, sürekli artık karşısına bir şekilde çıkmasından etkilenmeye başlarken, kendisini kader’e teslim edecektir. Aslı, ilk aşamalarda biraz daha farklı olup, Volkan’ı bir türlü akıllından çıkaramamaktadır. Ama, bu hafta onda ilk defa Burak’ı fark edecektir.

3 thoughts on “Çilek Kokusu 4.Bölüm Fragmanı

  1. Adsız

    Çilek Kokusu 4.bölüm fragmanı da ki en çok Volkan ile Aslı'nın, ayrılmasına sevindim. Böylelikle BUrak, ile arasında bir şey olabilme ihtimali de daha çok artacaktır. İnş sevgili onlar olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir