Çilek Kokusu Nerede Çekiliyor?

Bodrum’da, çekilen dört bölümün sonunda Çilek Kokusu Nerede Çekiliyor sorusunu arayan arkadaşlara özel duyuru: Vogue Hotel’de, harika ambiyans oluşturup, bütün ekibin yardımı ile kusursuz bir görsel sunulmuştur. Artık İstanbul’a, geçiş yapacak olan ekibimiz, büyük ihtimal iki hafta sonra tamamen taşınacaktır. Yakında Nacizane Burak ve ailesinin yalıların en ayrıntı görsellerine de yer vereceğiz.

Özel olarak mekan dekorlarının ön planda olacağı özellikle Özdemir’in karakteri, için hazırlanan pastahanesi için tatlı ambiyansa Çilek Kokusu da hasta kalacaksınız. Sizce bu dekorların özellikle pastahane de nasıl olması gerekiyor. Biz olarak pembe bir renkte, tatlı küçük bir dekor ile abartılı olmayan normal bir mahalle yaşantısına yansıyacak bir ortam istiyoruz. Tabi ki bundan öte bayan karakterimizin gözünden geçeceği için olaylar mahalle yaşantısı da çok önemli olacaktır. Çünkü ailesine bağılı olduğundan dolayı yaşadığı küçük mahalle içinde özel olarak hazırlanarak en önemli unsuz olarak insanların bu projeye karşı nasıl ılımlı oldukları gözlemlenecektir.

Peki Çilek Kokusu Hangi Şehirde mi Çekilecek?

İstanbul, olarak düşünülürken Özdemir’in, şimdilik bütün sahneleri küçük bir semte başlayıp olup, dediğimiz gibi özel olarak tadilat yapılacaktır, bunda belli bir vakit demek olup, daha teknik aşamamızın ‘‘Çilek Kokusu Dizisi” için biraz zaman alacak gibi duruyor. Bunda haliyle başlangıç tarihini de etkileyecek gibi duruyor..  Tamamiyle tatil odaklı olacak olan dizimizin çekimleri Bodrum’da, başlayıp olup, ayarlanan lüks bir otel de çalışmalara devam edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir