Çilek Kokusu Oyuncuların Set Halleri

Tabi ki dizimizin başarısını ve güzelliğini etkileyen en önemli usurdan bir tanesi de sahne arkasında çalışan gizli set ekibidir. ”Çilek Kokusu” setinin birinci kuralı kimse enerjisini düşürmeyerek, bunu birbirlerine yansıtarak çalışmalarını motive ederek, işlerini daha bir hevesle, tutumla, duygu ile yapmalarına neden oluyor. Eğer ki tam tersi gerçekleşse oyuncuların performanları, ekip iyi çalışamayarak görsellik kalitesinin düşmesine neden olabilir. Nasıl ekranlara sımsıcak hikaye olarak yansıdıysa, arka planda ki Çilek Kokusu set ekibininde sıcak bir ortam kurarak, işlerinden eğlenerek çalışmalarını sağlamaktadırlar.

Çilek Kokusu Set Resimleri

Aslı ve Burak


Demet Özdemir, verdiği bir röportaj’da çekimlerin nasıl ilerleme kaydedip, set durumu hakkında açıklama yapmıştır. Genç insanlardan oluşan bir ekibe sahibiz, sürekli birbirimizi takipliyerek yeni bir şeyler öğrenmeye çalışmaktayız, her zaman yeniliğe açık olduğunu belirtti. Kendisine nasıl, kadroya katılıp, ”Çilek Kokusu izle” için gelen teklifi değerlendirdiğinde şüpheleri olduğunu ama, Faruk Turgut Bey’in, ısrarları üzerine Aslı Karakterine, cuk diye oturacak birisi olduğunu ve özellikle beklemesi gerektiğini söylemiş. Etkileyici konuşma ardından, pek seçenek kalmayarak, sektörün ileri gelen bir deneyimli isimi eğer ki böyle düşünüyorsa kabul etmememim bir anlamı yok, diyerek cevaplamış.

2 thoughts on “Çilek Kokusu Oyuncuların Set Halleri

  1. Adsız

    Aşk her zaman lazim şua anda Aslini yerinde olmak isterdim amma gercek hayatda.. Çok sevdiyim bir dizi şu aralar başarilar diliyorum çilek kokusu ekibine devamlar bol bol şans sizi çok seviyoruz Yusuf çim başda olmakla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir