Çilek Kokusu Elçin, Sinan’dan Vaz mı geçiyor?

Sinan, Elçin ilişkisinde, çiftimizin ikinci baharında, hayatlarında edindikleri deneyimlerle birbirlerine güvenmenin, sevgi aşamasında geçmeyi başarmışlardır. Çilek Kokusu tek sorunun aile olarak birleşimleri kalırken Eda’nın, davranışlardan, istemsizliğinden dolayı ikisi de bir adım geriye atmak zorunda kalmışlardır. Eda, tarafında babasını paylaşmak istemediğinden kaynaklıydı. Elçin, aslında tavırını öncesinden kestirebilmiş, buna hazırlıklıydı. Sinan, sırf sevgilisinin kendisini kötü hissetmemesi için yalan söylediğinden dolayı ikili arasında küçük kırgınlıklar oluşmuştur.

Aralarında hafif burkukluk olurken, Çilek Kokusu Dizisi araları düzelmeye ikisi de hazırlıklıydı. Başak, birden ortaya çıkarak tahrik edici davranışlarıyla Elçin, adına yeniden kriz oluşturmuştur. Önemli etkeni de önceden geldiğini Sinan’ın, ona haber vermemesinden kaynaklıydı.

Elçin, kızgın tavırlarıyla bunu belli ederken, aralarında ki bağılı ilişkilerine de ara verme kararı almıştır. Sinan’ı, bu durum ağırdan yaralarken herkesin aşkları için mücadele etmeleri konusunda uyarmaktadırlar. Elçin, Çağla’dan akıl alarak onda aynı fikiri paylaştığından Elçin, artık kendisi Sinan, için mücadele edecektir, böylelikle kesinlikle vazgeçmiyecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir