Çilek Kokusu Bora Cengiz (Gani Karakteri)

Çilek kokusu bora cengiz gani karakteri oyuncusu

Ekibimizin sürpriz yaşatacaklarını belirttikleri bu akşam da aslında, akşamın gelişmelerinin merakı içindeydik. Çilek Kokusu bölümü fragmanın da asıl şoku yaşadığımız Çağla’nın, Gani isimli karakterini canlandıracak olan Bora Cengiz‘in, katılmasıyla sürpriz olmuştur. Sosyal medya da, epey hayran kitlesine sahip oyuncumuzun, daha önceden Demet Özdemir’le, aynı proje de yer alarak, hepimizin içinde ukde bırakarak diziye final vermiştir. İkiliyi aynı kare de görmeyi özleyenlerin derdine çare olacak Çilek Kokusu yeni bölümünde Gani’le, karşımıza çıkacaktır.

Gani’nin, özelliği tehlikeli olabilecek kadar zekidir. İnsanların akıllarını okur, öylesine maniple eder ki, istediklerini yapmak zorunda kalırsınız, elde eder. Burak, bundan ötürü asla Çağla, sevgiliyken görüşmelerine müsaide etmemiştir. Çilek kokusu dizisi yardıma ihtiyaç duyarak entrikalar düzenleyeceği Gani’le, beraber epey karışıklık yaratacaklar, canlar yakacaklar gibi duruyor.

Cengiz, hoş geldin mesajı verdiği resmi hesaplarında umarız ki kadro da konuk, yerine temelli bulunacak isimler arasındadır. Bizce dizimize epey renk getirerek, hayranlarının gönüllerini fetih edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir