Çilek Kokusu Final Yapmasın!

Çilek Kokusu Final yapıyor

Hepimizin içimizden bağırmak istediğimiz, asla dizimizin final yapma ihtimalini dahi düşünmediğimiz iyicene bağlandığımız “Çilek Kokusu” maalesef 23.bölümü’le ekranlara veda edecektir. Bunu yapımcılar ve kanal arasında anlaşılarak verilmiştir, haliyle saygıyla anlıyoruz, ama içimizde ki o ukde, burukluk ise asla geçmeyecektir. Çünkü Çilek kokusu bağlanılan milyonlarca hayranı asla unutmayacağı bir fenomen haline gelmiştir, yıllar sonra da belki tekrarlarıyla kendimizi avutarak, yeniden o güzel günleri hatırlayabileceğiz. Sosyal medyayı inletip, rating rekorlarında üst düzey performans sergileyerek herkese hayatında kazanç sağlayan dizinin tek şansızlığı Yaz Dizisi olmasından kaynaklanmaktadır. Yaz dizileri maalesef geneli kısa süreli projesi anlaşılarak, sunumu gerçekleştirmektedir.

Bugün itibariyle oyuncularımız, setimizde çalışan bütün insanlar çekimleri an itibariyle durdurup, tamamlanmıştır. Artık onlara da kızmayarak Çilek Kokusu dizisi’nin hak ettiği biçimde, biz gerçek hayranları olarak hak ettiği biçimde vedasını gerçekleştirmeliyiz. Özellikle Twitter Çilek kokusu hash tagına final’de öyle bir yüklenelim ki, daha öncelerinden daha farklı ve ilgili olsun.

Çilek Kokusu Final yapmasın diyenleri de öncelikle yorumlarda görmek istiyoruz! Dizimizin aslında başka kanal’a ve güne geçmesi daha olumlu sonuçlar yansıtabilirdi, bundan sonrası bütün ekibin adına hayırlı olmasını dilemekteyiz.

16 thoughts on “Çilek Kokusu Final Yapmasın!

 1. Unknown

  MASAL TADINDA OLAN ÇİLEK KOKUSU BİTMESİN.İNSANDA TATLI TADINDA BİR DİZİ.OYUNCULAR İYİ VE DİZİYE YAKIŞMIŞ.BİTMESİNNNNNNNNN.

 2. Talha Toktay

  Hayır star tv.protesto ediyorum. İzleyenlerine saygısızlık diğer dizilerinin bir süre sonra reyting lerini göreceğiz. Fox Tv. Kadar dizilerinin arkası nda duramayan tek kanal star

 3. Talha Toktay

  Fox. Sürünen dizilerini devam ettirirken star tv.bu kadar izleyicisi olan diziye final yaptırıyor. Star tv.nin reyting kaygısından dolayı. Unutmayın ki izleyicilerini kültürüne diğer güvendiği dizilerde gün gelir onları üzer.

 4. Zeynepmelek Mus

  Yani böyle bişey olamaz!.. 23. Bölümde final ne demek oluyor? Dalga mı geçiyorsunuz? Bu dizi artık star tvye yakışmıyor, daha iyi kanalları hak ediyor. Ve bu dizi biterse eğer bence herkes ilk olarak gold yapıma ikinci olarak star tvye kin besleyecektir.

 5. Sule

  Bence dızı konusunda biz ınsanlar duygusal yaklaşıyoruz. Bence cılek kokusu dızının final yapması en mamtıklı karar olmuş.. Bazı dızıler vardır tadında bırakılması gerekir cılek kokusuda cok guzel bır dızı ve tadında bırıkalıması gerekir.bir dıger hususta su bazı dızılerın uzamasına anlam veremiyorum ornegin acil ask aranıyor tam anlamıyla saçmalanmıs bu da yönetmenin senaristlerin hatası dızı tamamiyle degısmıs eskı tat yok dızı de cok gereksiz yere uzatılan dızıler var ılk 15 bolum guzel ondan sonra darmadagan oluyo.

 6. Unknown

  Ya niye kaldiriyosunuz . ben diziyi kocaman adamlara babama dedeme bile izletiyorum . kaldirilmasin lütfen vazgecin bu sevdadan . bi izlediğim dizi vardı onu da kaldiriyosunuz . bir daha star TV nin çıkardığı hiç bir diziyi izlemeyecegim . protesto ediyorum .

 7. Damla Yildirim

  yav sen piskopat mısın nesin bizene psikolojinden . bu arada benim gibi düşünenler faceye girsin. çilek kokusu aslı burak diye kullanıcı var ona girisnler. orda çilek kokusu bitmesin diye imzalanacak yer var. imzalayın . lütfen.

 8. Unknown

  kaldırmayın be çok izlenen bir dizi saçmalık diilmi 10 yıl boyunca kurtlar vadisi oynattınız bıktık bunu neden final yapıyorsunuz saçma sapan iş yapıyonuz ya

 9. Adsız

  Please cilekkokusu series not finish, I think that the series not only in Turkey is a hit but also in other countries …. please it over again … you finished yet another series as karagül for example, has followed the more than one hundred ! Please cilekkokusu not finish ��

 10. Unknown

  bu dizi bitemez ne olur bitmesin ben çok seviyorum her bölümünü heycanla izliyoruz ailecek :( bitmesin yalvarıyorum size baska lüzumsz dizileri kaldirin

 11. Adsız

  kanal degiştirsin lutfen bitirmeyin muhteşem bir dizi çilek kokusu final olmak zorunda mi olmasın ne olur ……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir