Kurtlar Vadisi Pusu 274. Bölüm Fragmanı 3 Aralık Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu 274. Bölüm Fragmanı 3 Aralık Perşembe

Kanalların vazgeçilmeyen Kurtlar Vadisi Pusu 274.Bölüm Fragmanı ile 3 Aralık Perşembe tanıtımında Polar, Gölge, arasında sonunda düşünme savaşı sona ererek, ikisi de hareketlerini yapmaya başlayacağı ve sıcak çatışmalarla birbirlerine zarar vererek, dişlerini göstereceği zamanlar gelmiştir. Gölge, kolay yem olmadığını taktiklerini öne sürerek Alamdar, köşeye sıkıştırmayı başararak bunu gösterebilmiştir. Polat, artık hareketlerine daha doğru karar vermeli, dikkatlı atmalıdır. Bütün noktalar Zeynep, buluşurken ortada iki taraf arasında sıkışıp kalacaktır. Gölge, hiç çekinmediğinin göstergesi olarak ilk sürprizini açıklığa kavuşturuyor. Kurtlar Vadisi pusu 274.bölüm fragmanı sizce Alamdar, kendisini köşeye sıkıştıran adıma doğru gidecek mi? Artık Alamdar’ın, cevabını vereceği, ama kendisine yakışan biçimde Gölge, karşısına dikiliyor.

Kurtlar Vadisi pusu yeni tanıtımı beklenirken, siz sayın Kurtlar vadisi tiryakilerinden gelecek hafta adında alt panelimizden yorumlarınızı bekleyerek, diğer hayranlara sesinizi duyurun.

One thought on “Kurtlar Vadisi Pusu 274. Bölüm Fragmanı 3 Aralık Perşembe

  1. Yusuf Boluk

    polat alamdar her zaman işini dikkatli doğru adamlar atar ama göründüğü gibi alamdar köşeye şıkıştı ve gölge işini fazla uzatmadan gölgenin işini bitirsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir