İçimdeki Fırtına Oyuncu Kadrosu

icimdeki-firtina

Son zamanlarda dikkat çekme üzerine sevilen İçimdeki Fırtına projesiyle yakın gelecekte oyuncularıyla buluşarak seyredeceğiz. Zengin kadrosundan yanı sıra ünlü isimleri barındırması ayrıca, dikkatları çekerken son zamanların en ümitli projesi olarak görülmektedir. Bakalım gelişemelerin tutanağını nasıl geçebileceğinin farkında değiliz ama, tutacağını düşünmekteyiz. Oyuncu kadrosu bakımından etkili ama, oyuncuları kimlerdir onlarıda ayrıca tanımak gereklidir.

Mehmet Özgür;

Deneyimli oyuncu 30 Ağustos 1970, yılında dünyaya geldi. Her karaktere rol sağlayabileceğini kariyer geçmişinde gösterirken kimi zaman kötü, komik karakterlere dahi rahatlıkla oturmuştur. Daha önce Çim’le, aynı proje de yer aldığı Hanım Köylü’den, hatırlayacaksınız.

mehmet-ozgur

Tarık Pabucçuoğlu;

Zamanının fenomen dizisi olan Hayat Bilgisiyle, hayatımıza girmişti. Uzun ara ardından tekrardan dizi sektörüne dönen Pabucçuoğlu, İçimdeki Fırtına’nın kötü karakteri olacağını düşünmekteyiz.

tarik-pabuccuoglu

Levent Can;

Özlenilen kişilerden birisi olan Can, 23 Ağustos 1971 yılında, doğdu.

levent-can

Bilge Şen;

Tecrübeli oyuncumuzun kadrosunda görüp, onu seyretmenin keyfini bambaşka yaşayacağız.

bilge-sen

Hatice Aslan;

Dizinin kritik karakterlerinden birisine can verecektir. Kendisini zaten tanımayan yoktur. Özellikle dizi sektöründe bir çok fenomen dizilerle onu seyretmiştik. Yeniden tam ona oturacak rolüyle dönüyor.

hatice-aslan

Servet Pandur;

servet-pandur

Alper Kut;

alper-kut

Cenk Tunalı;

cenk-tunali

İçimdeki Fırtına Oyuncuları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir